Vatan Kablo

1975 yılında Çorlu’da kurulan Vatan Kablo, Türkiye’nin en köklü kablo firmaları arasında yer alıyor. 40 bin msi kapalı ve 125 bin msi açık alandan oluşan üretim tesisiyle faaliyet göstermektedir. Üretim kompleksi, 

Kablo Fiyatları
Yüksek Gerilim Kabloları
Kauçuk Kablolar
Bakır İletkenler
Orta Gerilim Kabloları Vatan Kablo
Halojensiz Kablolar - Vatan Kablo
Alçak Gerilim Kabloları Vatan Kablo

Vatan Kablo, yarım yüzyıla yakın deneyimi ve birikimiyle “ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ilkesini benimseyen bir kablo üreticisidir. Kullandığı son teknolojisi ve üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

Ürün yelpazesi 66 kV’a kadar olan tüm alçak gerilim, orta gerilim ve yüksek gerilim enerji kablolarını içermektedir. Ayrıca insan yoğunluğu fazla olan yerlerde kullanımı zorunlu olan; yangın anında yoğun duman ve toksik gaz çıkarmayan HALOJENSİZ kablolar da firma bünyesinde üretilmekte ve yangın esnasında can ve mal güvenliği sağlanmaktadır.

Vatan Kablo, yurtiçi pazarının yanı sıra başta Avrupa ülkelerine olmak üzere Orta Doğu ülkeleri, Afrika ve Orta Asya ülkelerine yaptığı ihracatı ile güçlü bir markadır. Firmamızın yüksek kalite anlayışı, profesyonel çalışması, dinamik çalışanları ile beraber modern üretim tesisleri ile sektörün öncü kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Vatan Kablo, 2009 yılında Dünya da birkaç örneği olan, Türkiye de ise benzeri bulunmayan Bakır Üretim Tesisini kurmuştur. Bakır Üretim Tesisinin yıllık bakır üretim kapasitesi 25.000 tona çıkmıştır. Kablo üretiminin tüm bakır ihtiyacını karşılayan tesis ayrıca diğer kablo firmalarına da bakır filmaşin satmaktadır. 

Kapsamlı ürün ve sistem sertifikaları; TSE, HAR, TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetimi Sistem Belgesi, GOST-R,UKR-SEPRO VE ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistem Belgelerine sahiptir.

TURQUALITY

Vatan Kablo, “10 yılda 10 Dünya markası yaratmak” vizyonlu Dünyanın ilk devlet destekli markalaşma programı olan TURQUALITY deki  ilk kablo üreticisidir.

TURQUALITY, markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmaların, uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla oluşturulmuş destek platformudur. Firma uluslararası denetleme şirketlerinin yapmış olduğu denetimleri, tüm birimlerinde başarıyla geçerek TURQUALITY programına dahil olmuştur.

Vatan Kablo, Alçak Gerilim, Orta ve Yüksek  Gerilim, Bakır Çubuk ve Tel Üretim Tesisleri ile entegre bir firma olarak, 4 kıtaya yapmış olduğu ihracat ile uluslararası ölçekte bir Türk markasıdır.

Vatan Kablo İstanbul Perpa Bayii

GİMELSAN ELEKTRİK SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

MERKEZ: HALİL RIFAT PAŞA MAHALLESİ
PERPA TİCARET MERKEZİ A BLOK KAT: 8 NO: 845 ŞİŞLİ / İSTANBUL 

ŞUBE: PERPA TİCARET MERKEZİ A BLOK K:2 NO: 9/0024 ŞİŞLİ / İSTANBUL

Elektrik Malzemeleri      Elektrik Malzeme Markaları     Elektrik Malzeme Fiyatları  Ana Sayfa  İletişim     Perpa Elektrik Malzemeler