Led Projektör Lamptime

Led Projektör Lamptime

Lamptime Led Projektör

Led Projektör Lamptime 

LED Projektör nedir, inşaat sektöründe neden kullanılır?

LED Projektör, klasik aydınlatma ürünlerine göre daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bunun yanı sıra, diğer ürünlere oranla çok daha az bakıma ihtiyaç duyarlar.  LCD projektörler 3.000 saat, endüstriyel ürünler 6.000 saat ömüre sahipken, LED Projektörler 50.000 saat ortalama lamba ömrüne sahiptir. Tünel, viyadük, kavşak, stadyum, her türlü iç mekan ve dış mekan aydınlatmasında kullanılmaktadır. Ömür boyu az maliyet ve uzun ömür için, LED Projektor seçin!

led projektör kullanım alanları

LED PROJEKTÖR ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Güç:  P = V.I; Güç = Voltaj x Akım. 220 Watt’lık Projektör kullanır ve bu projektörü 220 V’luk prize takarsanız, 1 Amper akım çekecektir. Şalter atmasın istiyorsanız, kaç Güç-Voltaj oranına dikkat etmelisiniz. “Çok watt çok aydınlatır” yaklaşımından ziyade, ışık verimine dikkat etmenizi öneririz.

Işık Verimi (lm/W): LED Projektörlerin en büyük avantajı olan verimlilik, kendi aralarında karşılaştırma yapacağınız zaman da büyük bir rol üstleniyor. Düşük tüketim ile aynı aydınlığı sağlamak için, verimliliğe dikkat edin.

Giriş Voltajı (Vac): Adaptöre uygulanabilecek gerilimin büyüklüğü, Projektörü kullanabileceğiniz yeri belirleyen hususların en önemlisidir. Kullanamayacağınız bir projektör almamak için, dikkat edin!

Garanti Süresi: Garanti süresinin lamba ömrü bitmeden bitmemesine dikkat etmelisiniz.

FİYATI NEYE GÖRE DEĞİŞİR?

LED Projektör fiyatlarını gücü, renk sıcaklığı ve markası etkilemektedir.

Güç: Projektörün gücü, aydınlatma gücüdür. Fakat yukarıda da belirttiğimiz üzere, işin içine ışık verimi de girmektedir. Işık verimi yüksek projektörler, muadili düşük verimli projektörlere göre daha pahalıdır. Işık verimi aynı projektörlerden, gücü daha yüksek olan daha pahalıdır.

Renk Sıcaklığı: Renk sıcaklığı, LED’lerin farklı uygulamalarda kullanılmasını sağlar. Kelvin ile belirtilen Renk Sıcaklığı arttıkça renk kırmızıya, azaldıkça maviye yaklaşır.

İnşaat Dükkanı kullanarak, sektör ortalamalarının altında alımınızı gerçekletirebilirsiniz. Büyük ölçekli alımlarınızda e-ihale gerçekleştirerek, iskontolar alabilirsiniz. Ödeme şekline sizin karar verdiğiniz e-teklif çözümü ile, firmaların istediğiniz ödeme şekline göre teklif toplayabilir, nizami teklifler alarak uğraşsız karşılaştırma yapabilirsiniz. İster malzeme ister hizmet, insaatdukkani.com tüm alımlara rakipsiz ve benzersiz bir çözüm sunmaktadır.

Lamptime

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir